دزدگیر اماکن و منازل

نصب وتعمیردزد گیر اماکن ومنازل

           

 

شاید این روزها به دلیل بالا رفتن امار جرم و جنایت به این فکر افتاده باشید که برای منزل خود از سیستم های امنیتی استفاده نماید. در این بخش می خواهیم در مورد سیستم دزدگیر منزل و موارد مربوط به ان برایتان صحبت کنیم. همچنین در این زمینه  اگر نیاز به توضیحات و اطلاعات دقیق تری داشتید می توانید به بخش تماس با ما سایت رفته و با متخصصان شرکت خدمات فنی مهندسی زلال آبی تماس  بگیرید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در ذهن هر خریدار ایجاد شود این است که کدام سیستم دزدگیر می تواند دارای امنیت بالاتری باشد تا خیال او را از بابت بالا بردن امنیت محیط راحت کند.؟ اول از همه پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه بخواهید هر گونه اقدامی نسبت به خرید این محصول نمایید در یک چک لیست کلیه انتظارات خود را از سیستم امنیتی که مد نظر دارید یادداشت نمایید و سپس میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید را نیز تعیین کنید.

قدم اول این است که شما بدانید دقیقا چه چیزی می خواهید و در مرحله بعد اگر بخواهید کار به صورت حرفه ای و تخصصی انجام شود نیاز است تا قبل ازهر گونه کاری محیط مورد نظر توسط یک کارشناس خبره و متخصص مورد بازدید قرار گیرد تا بتواند دقیقا نقاط حساس و آسیب پذیر آنرا شناسایی کرده و با توجه به وسعت محیط و ساسر موارد دیگر مدلی مناسب را برای شما انتخاب نماید.اینکه چه تعداد درب و پنجره و درب های ورودی و خروجی در محل شما وجود دارد همه این ها می تواند بروی قیمت دزدگیر منزل شما تاثیر گذار باشد.چرا که برای مهار کردن هر ورودی و خروجی نیاز است از یک حس گر و چشمی استفاده شود و قاعدتا برای اتصال آن حس گر نیاز به سیم کشی  خواهد بود و همین موارد باعث می گردد تا قیمت نهایی سیستم امنیتی بالاتر رود.

ساختمان دستگاه دزدگیر منازل واماکن از سه بخش تشکیل شده است:

1-دستگاه مرکزی     2-واحد شناخت     3- واحد اعلام

دستگاه مرکزی به دو صورت موجود است :بی سیم وباسیم که مرکز کنترل وقلب دستگاه دزد گیر میباشد که تمام فرامین و اعلانها ازطریق میکروپرسسورها وپردازنده ها پردازش وبه بقیه قسمتها منتقل میشود.

واحد شناخت هم به دو صورت موجود می باشد:بی سیم وباسیم،وظیفه واحد شناخت شناسایی متحرک بر مبنای حرکت مکانیکی واعلان برقی ویا شناخت برقی واعلان برقی است که از سنسورهای مختلفی میتوان بهره برد.

سیستم اعلان به چند حالت امکان پذیر است:آزیر درونی با صدای کم، آزیربیرونی، فلاشر،سیستم تلفن کننده