شرکت خدمات فنی ومهندسی زلال آبی با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات فنی و مهندسی و تصفیه آب بصورت تخصصی ( تعمیر،نصب و فروش دستگا های تصفیه آب خانگی وصنعتی) را دارد .

بهترین وسالم ترین آب، آب چشمه و آب باران است، و گوارا بودن آب به میزان املاح آب و در اصطلاح عامیانه سبک بودن آب بستگی دارد . هر چه آب سبکتر باشد گواراتر خواهد بود. معمولا اکثر آب چشمه ها عاری از هر نوع آلودگی ومیکروب می باشند که از لحاظ آزمایشگاه آب والمان های موجود در آب مهم ترین فاکتور سلامت آب می باشد. . آب چشمه ها با هم متفاوت هستند زیرا نوع املاح و میزان آنها با هم یکسان نبوده و بستگی به سنگهای معدنی آن منطقه و مسیر دارد. که این خود مهمترین نکته و تفاوت آب چشمه ها می باشد. تلاش اینجانب در این نوشته ها این است که اولا  تمامی آب چشمه هایی که در اطراف تهران و قابل دسترس برای شهروندان تهرانی می باشد و بنده تجربه استفاده وآزمایش آن ها را داشته ودارم خدمت شما معرفی کنم وثانیا به آب تصفیه شده توسط دستگاه های تصفیه آب بپردازم.   توصیه اکید بنده این است که حتی المقدور ودر صورت امکان آب شرب مصرفی خود را از این چشمه ها تامین نمایید.در غیر اینصورت سراغ آب های تصفیه شده توسط دستگاههای RO که در ادامه بصورت مشروح  توضیح خواهم داد بروید.

1- مناسب ترین وگواراترین آب چشمه مربوط به روستای افجه از توابع لواسانات می باشد. این آب داری سختی یا TDS (total dissolved solids)  در حدود 130 می باشد وفوق العاده گواراست. البته آب این چشمه از ارتفاعات سرازیر شده و بوسیله لوله توسط اهالی روستا به پایین وکنار جاده انتقال داده شده است. دسترسی به این چشمه خیلی ساده است کافی است شما پایان هفته  ویا در ایام هفته تصمیم بگیرید وبه سمت لواسان  وروستای افجه حرکت کنید . به دو راهی روستای برگ جهان که رسیدید میتوانید خودرو خودرا در کنا خروجی چشمه پارک کنید وآب را برداشت کنید.البته تابستان امسال از تیرماه فقط شبها آب باز است وقابل برداشت می باشد.

2- آب چشمه های که در ارتفاعات دشت هویج و بعد از روستای افجه جاری است. البته به دلیل شیب تند وکوهستانی بودن مسیر امکان تردد با وسیله نقلیه سواری نمی باشد. اما مسیر برای پیاده روی و تردد خودروهای کمک دار شاسی بلند تا دشت هویج و نزدیک این چشمه ها امکان پذیر است. ولی برای یک کوه پیمایی سبک پایان هفته در کنار خانواده استفاده از هوای مطبوع منطقه و خوردن یک چای دبش ویا دمنوش مورد علاقه با این آب بسیار دلپذیر و ماندگار خواهد بود.

3- روستای برگ جهان، این روستا در فاصله 6/5 کیلومتری افجه قرار دارد. آب فراوان این منطقه که از چشمه ها و آبشارها در ارتفاعات روستا سر چشمه می گیرد با عث سر سبزی و طراوت خاص و رشد انواع درختان میوه در این منطقه گردیده است.

در زمان گارانتی سعی شده است که هیچگونه هزینه اضافی از مصرف کننده محترم دریافت نشود و کار با بهترین و بالاترین کیفیت ممکن ارائه گردد.

ما ، با بهره گیری از متخصصان و سرویسکاران در امر نصب و راه اندازی و مشاوره و در بخش های دیگر مخصوصا خدمات پس از فروش که بصورت دوره ای و مشخص با خریداران گرامی در ارتباط است سعی کرده ایم تا خود را به استانداردهای جهانی برسانیم.

 ما  خریدارانی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارند را بصورت کامل راهنمایی میکنیم تا  براحتی بتوانند با توجه به توضیحات کامل و جامع اقدام به انتخاب و خرید بنمایند.

یکی از مهمترین موضوعات این است که تمام تلاش خود را کرده ایم که فقط محصولاتی با کیفیت بالا ارائه نماییم.

تلفن تماس: 33339677_021

                  : 3450876_0936

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code